Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu s čerstvě praženou výběrovou kávou.

 

Naše firma byla založena v roce 2004. Zabýváme se několika obory, ale káva je jednoznačně srdcová záležitost.

Delší dobu jsme pouze kávu prodávali, ale neměli jsme vliv na její zpracování. Sami jsme milovníky kvalitní kávy a neustále zkoušíme různé kombinace a nové druhy. Vše je fajn, jen jsme se neustále setkávali a to i ve vlastních řadách s komentáři typu

"nešlo by to méně upražit, chybí acidita" nebo "nešlo by to více upražit, nemáme rádi aciditu vůbec" nebo "je to přepražené a hořké"

Nebylo jiné řešení, než si kávu začít pražit sami a to podle vlastní chuti a ne podle názoru jiné pražírny. Samozřejmě každá káva je úplně jiná a potřebuje jiný profil pražení, aby vynikly ty správné vlastnosti dané kávy a každý druh se často nehodí pro radikálnější úpravu pražícího modelu. Ale pokud máte svou oblíbenou kávu, případně ji najdete a máte pocit, že jen málo by stačilo k dokonalosti, je to přesně ten moment o kterém mluvíme. 

Pražení kávy ve velkých objemech je byznys, ale pražení kávy podle vlastní chuti je radost. Proto jsme rozhodli, že úpravu pražícího profilu nabídneme i našim zákazníkům. 

Pokud milujete třeba espresso a snažíte se ho v domácích podmínkách připravit co možná nejdokonaleji, potřebujete kvalitní pákovku, ne nejdražší, ale kvalitní, pak mlýnek s kameny, aby kávu nespálil a konečně špičkovou kávu. Určitě dobře znáte tu "alchymii" při volbě hrubosti mletí, aby dávka espressa přesně odpovídala době extrakce a množství vody. Nekonečný boj a nastavování podle vlhkosti, druhu a stáří kávy, ale možná pravě tohle je při přípravě kávy vzrušující, to očekávání jaká bude, stálá snaha docílit dokonalosti chutí a zopakovat přesně poslední povedenou chuť kávy. A ta radost, když se to povede a člověk si může vychutnat tu dokonale vyváženou chuť. 

K tomu Vám nabízíme čerstvě praženou, kvalitní, výběrovou kávu z různých koutů světa a možnou úpravu pražení podle vaší chuti. 

Nakupovat u nás je zábava!

 V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Kde si kávu vyzvednu

Objednanou kávu si můžete vyzvednout v naší pražírně každý pondělí - sobota od 9:00 do 17:00 hod. a v neděli od 10:00 do 16:00 hod. tel. +420 602 577 209

Dále můžete kávu zakoupit v květince na náměstí a u benzínové pumpy

V Rokytnici nad Jizerou je káva k zakoupení v infocentrech i s Rokytnickým obalem

Vinotéka Agáve Dolení 291, 514 01 Jilemnice

Oříškovna Vrchlabí Sv. Čecha 166

Jablonec nad Jizerou 426 Květinka V kopečku

Do vzdálenějších míst po celé republice levně zašleme již od 79,- Kč nebo zdarma nad 2000,- Kč nákupu.

Kontakt

BOLIJA s.r.o.

Dr. Karla Farského 278

512 11 Vysoké nad Jizerou

IČO: 26007843

DIČ: CZ26007843

Bohdan Blažek

tel: +420 602 577 209

e-mail: info@kafujeme.cz

Původ

Veškerá káva v prodeji je pražena u nás

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Najdete nás i na MALL.CZ